Wat de jongen zag

Wat de jongen zag - Ben Mcpherson | Do-index.org

INFORMATIE

AUTEUR
Ben Mcpherson
DIMENSIE
8,9 MB
BESTANDSNAAM
Wat de jongen zag.pdf

Wil je het boek lezen?Wat de jongen zag in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Ben Mcpherson. Lezen Wat de jongen zag Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


Wat de jongen zag van Ben McPherson is een psychologische thriller over de kwetsbaarheid van familiebanden, voor de lezers van Paula Hawkins, SJ Watson en Herman Koch.Alex Mercer en zijn zoon Max vinden hun buurman dood in het bad.Het ziet eruit als zelfmoord, totdat de politie Millicent ondervraagt over een armband die in het huis van de buurman is gevonden. Ze bekent een kortstondige flirt – niets meer. Maar Max weet dingen over zijn moeder die geen zoon zou moeten weten, en hij wil die last met zijn vader delen.Alex begint zich af te vragen hoe dicht hij bij het verliezen van zijn vrouw kwam. Deel van hem is bijna blij dat de buurman dood is.En dan begint het moordonderzoek…‘Een spannende, ontroerende en soepel geschreven thriller met een hele slimme twist.’ Tim Lott‘Indrukwekkend.’ The Guardian


...ongen zag van Ben McPherson is een psychologische thriller over de kwetsbaarheid van familiebanden, voor de lezers van Paula Hawkins, SJ Watson en Herman Koch ... Jongeren met messen over straat, burgemeesters maken zich ... ... . Alex Mercer en zijn zoon Max vinden hun buurman dood in het bad. Wat de jongen zag van Ben McPherson is een psychologische thriller over de kwetsbaarheid van familiebanden, voor de lezers van Paula Hawkins, SJ Watson en Herman Koch. Alex Mercer en zijn zoon Max vinden hun buurman dood in het bad. Oordeel VrouwenThrillers.nl: Recensie Nynke op 19 januari 2017: Wat de jongen zag met als ondertitel 'Degenen van wie je houdt doen je het meeste pijn' neem ... Wat de jongen zag | Ben McPherson | vrouwenthrillers.nl ... . Oordeel VrouwenThrillers.nl: Recensie Nynke op 19 januari 2017: Wat de jongen zag met als ondertitel 'Degenen van wie je houdt doen je het meeste pijn' neemt ons mee naar Crappy, een wijk in Noord-Londen.Het boek kent drie delen en is geschreven vanuit de belevingswereld van Alex. Wat de jongen zag. Alex Mercer ...



GERELATEERDE BOEKEN