Het huis van je dromen

Het huis van je dromen - Veronica Henry | Do-index.org

INFORMATIE

AUTEUR
Veronica Henry
DIMENSIE
9,1 MB
BESTANDSNAAM
Het huis van je dromen.pdf

Wil je het boek lezen?Het huis van je dromen in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Veronica Henry. Lezen Het huis van je dromen Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


Zou jij je droomhuis herkennen als je er recht voor stond?Een heerlijke feelgoodroman over een beeldschoon oud huis, voor de lezers van Katie Fforde en Jill MansellVan de auteur van Echte liefde vind je in de boekhandelHunter's Moon is het perfecte huis in de meest schilderachtige omgeving die iemand zich maar zou kunnen wensen: in een dal naast een riviertje in de mooie, heuvelachtige streek de Cotswolds. Vijftig jaar lang werd het bewoond door de familie Willoughby, maar door onvoorziene omstandigheden moeten er nu nieuwe eigenaren voor worden gezocht.Belinda Baxter, de makelaar die het voormalige jachthuis onder haar hoede heeft, voelt zich tot diep in haar ziel aangetrokken tot het prachtige gebouw, en ze wil er heel graag het perfecte gezin voor vinden. Maar als door de verkoop oude geheimen aan het licht komen en Belinda wordt geconfronteerd met een dramatische geschiedenis over een familie die verscheurd wordt door meningsverschillen, zal ze ook eindelijk haar eigen verleden en haar gebroken hart onder ogen moeten zien…Over de boeken van Veronica Henry"Veronica Henry schrijft fantastisch.' Jill Mansell"Heerlijke roman over liefde, verlangen, hoop en dromen.' Woman and Home"Een fijn verhaal over liefde, compassie en veerkracht.' The Sun"Heerlijk boek.' Hebban.nl


...van je dromen van Veronica Henry is een heerlijke roman die je meesleurt in het heden en het verleden ... Huizen in dromen - Dromenuitleg - over de betekenis van ... ... . In het heden leren we Belinda, een succesvolle makelaarster, kennen. Ze krijgt de kans om Hunter's Moon te verkopen. Hunter's moon is de verwezenlijking van het droomhuis. Als het huis beweegt, kun je hieruit opmaken dat je een fase van verandering doormaakt en dat je je nog eens moet nagaan of wat je voorheen geloofde wel juist was. Als je in het echte leven samenwoont, maar in je droom alleen leeft, suggereert deze droom dat je e ... bol.com | Het huis van je dromen, Veronica Henry ... ... . Als je in het echte leven samenwoont, maar in je droom alleen leeft, suggereert deze droom dat je een behoefte hebt aan zelfstandigheid. Het huis van je dromen. 8,2. Auteur: Veronica Henry. Lees op Kobo Plus E-book op Bol.com (€ 11,99) Tweeten. Omschrijving Het huis van je dromen. Zou jij je droomhuis herkennen als je er recht voor stond? Een heerlijke feelgoodroman over een beeldschoon oud huis, voor de lezers van...



GERELATEERDE BOEKEN