Gewonnen jaren

Gewonnen jaren - Dorly Deeg | Do-index.org

INFORMATIE

AUTEUR
Dorly Deeg
DIMENSIE
7,1 MB
BESTANDSNAAM
Gewonnen jaren.pdf

Wil je het boek lezen?Gewonnen jaren in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Dorly Deeg. Lezen Gewonnen jaren Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


Gewonnen jaren van Dorly Deeg is een verfrissende kijk op het ouder worden. Voor de lezers van Dick Swaab, Ap Dijksterhuis, Oliver Sacks en Daniel Kahneman.Oud worden is normaal, laat Gewonnen jaren zien. De ouderen van nu hebben vele levensjaren gewonnen ten opzichte van vorige generaties. Maar gelúkkig en prettig oud zijn, hoe doe je dat? Sinds 1991 doet Dorly Deeg onderzoek naar het functioneren van ouderen op lichamelijk, cognitief, emotioneel en sociaal terrein. Welke functies veranderen met het ouder worden, en wanneer? Hoe behoud je het plezier in het leven? Worden we op dezelfde manier oud als onze ouders? En hoe kunnen we ons welbevinden zo lang mogelijk behouden?Met Gewonnen jaren biedt Dorly Deeg een andere kijk op ouder worden. Het welbevinden in iedere "oudere' levensfase staat voorop: wat levert plezier op en waar hangt dat vanaf? Haar boodschap: er is geen "toverpil' om veroudering tegen te gaan; je kunt er wél mee leren omgaan.


...n jaren van Dorly Deeg is een verfrissende kijk op het ouder worden ... bol.com | Gewonnen jaren (ebook), Dorly Deeg ... ... .Voor de lezers van Dick Swaab, Ap Dijksterhuis, Oliver Sacks en Daniel Kahneman. Oud worden is normaal, laat Gewonnen jaren zien. De ouderen van nu hebben vele levensjaren gewonnen ten opzichte van vorige generaties. Met Gewonnen jaren biedt Dorly Deeg een realistische kijk op ouder worden. Op basis van onderzoek onder duizenden ouderen en welgekozen voorbeelden geeft zij helder inzicht in de veelzijdigheid en verscheidenheid van oud-zijn in onze samenleving. Het welbevinden in iedere 'oudere' levensfase (55+, ... Gewonnen ... Lijst van winnaars van het Eurovisiesongfestival - Wikipedia ... . Het welbevinden in iedere 'oudere' levensfase (55+, ... Gewonnen jaren van Dorly Deeg is een verfrissende kijk op het ouder worden. Voor de lezers van Dick Swaab, Ap Dijksterhuis, Oliver Sacks en Daniel Kahneman. Oud worden is normaal, laat Gewonnen jaren zien. De ouderen van nu hebben vele levensjaren gewonnen ten opzichte van vorige generat...



GERELATEERDE BOEKEN