Kijk niet om

Kijk niet om - Elin Hilderbrand | Do-index.org

INFORMATIE

AUTEUR
Elin Hilderbrand
DIMENSIE
8,1 MB
BESTANDSNAAM
Kijk niet om.pdf

Wil je het boek lezen?Kijk niet om in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Elin Hilderbrand. Lezen Kijk niet om Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


Vier hecht bevriende stellen lijken het ideale leven te leiden op het idyllische eiland Nantucket, maar schijn kan bedriegen.De families MacAvoy, Kapenash, Drake en Wheeler zijn al sinds iedereen zich kan herinneren onafscheidelijk en hebben alles wat hun hartje begeert: rijkdom, schoonheid, gezonde kinderen en onvoorwaardelijke liefde. Maar dan komen Tess en Greg MacAvoy op tragische wijze om bij een bootongeluk, en hun zeven jaar oude tweeling blijft alleen achter.Al snel daarna worden de eerste scheurtjes in de schijnbaar ideale façade zichtbaar, en blijkt dat er ook in de gelukkigste huwelijken wel degelijk plaats is voor leugens en verraad. Terwijl de zes overgebleven vrienden rouwen om de dood van Tess en Greg, komt de ene na de andere pijnlijke waarheid aan het licht. Elk voor zich moeten ze in het reine zien te komen met de harde feiten van het leven. Zal hun vriendschap deze klap ooit nog te boven kunnen komen?


...jk niet om Auteur Marijn Backer Jaar van uitgave 2006 Druk eerste druk Uitgever Leopold Lukas de Winter en Sanne Bos in kenden elkaar van jongs af aan ... bol.com | Kijk Niet Om, Robert Backhouse | 9789025850487 ... ... . Ze waren voor elkaar geboren. Ze hebben in één kinderwagen gelegen en er bestaat zelfs een trouwfoto van hun twee toen ze een jaar of vier vijf waren. 'Kijk niet om' van Clare Donoghue is een thriller voor de fans van Peter James en Lee Child. David Hewson gaf een mooie quote: 'Overtuigend en verontrustend. Een auteur om in de gaten te houden.' Stalking, Londen, angstaanjagende spanning, schokkende twists; de ingrediënten van 'Kijk niet om' van Donoghu ... bol.com | Kijk niet om, Clare Donoghue | 9789026135767 ... ... . Een auteur om in de gaten te houden.' Stalking, Londen, angstaanjagende spanning, schokkende twists; de ingrediënten van 'Kijk niet om' van Donoghue. Fotografe Sarah wordt gestalkt. 'Kijk niet om' van Clare Donoghue is een thriller voor de fans van Peter James en Lee Child. David Hewson gaf een mooie quote: 'Overtuigend en verontrustend. Een auteur om in de gaten te houden.' Stalking, Londe...



GERELATEERDE BOEKEN