Erika Foster 6 - Doods geheim

Erika Foster 6 - Doods geheim - Robert Bryndza | Do-index.org

INFORMATIE

AUTEUR
Robert Bryndza
DIMENSIE
3,7 MB
BESTANDSNAAM
Erika Foster 6 - Doods geheim.pdf

Wil je het boek lezen?Erika Foster 6 - Doods geheim in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Robert Bryndza. Lezen Erika Foster 6 - Doods geheim Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


"Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller geschreven.' **** Hebban.nlVoor de fans van Karin Slaughter en M.J. ArlidgeOp een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met bloed doordrenkte lichaam van haar dochter vastgevroren op de weg. Wie zou zo'n gruwelijke moord voor de deur van het slachtoffer uitvoeren?Detective Erika Foster, net bekomen van haar vorige zaak, is vastbesloten om ook deze zaak te leiden. Tijdens het onderzoek stuit ze op diverse aanvallen op jonge vrouwen in een doorgaans rustige buitenwijk van Londen.Erika is op zoek naar een angstaanjagende moordenaar, en de zaak wordt alleen maar gecompliceerder als blijkt dat de vermoorde jonge vrouw verstrikt zat in een web van geheimen. Net als Erika eindelijk een lijn begint te zien in de aanwijzingen, wordt ze gedwongen haar eigen pijnlijke herinneringen weer op te halen. Erika moet zichzelf dwingen om gefocust te blijven, diep te graven, en de moordenaar te vinden – voordat hij weer toeslaat.In de pers"Een nieuw hoogstandje met rechercheur Erika Foster in de hoofdrol.' De Telegraaf/Vrouw"Doods geheim is een gelaagde policier met een goed uitgewerkte plot.' VN Detective & Thrillergids"Het is Bryndza wederom voor de volle honderd procent gelukt om een spannend, spectaculair en goed doordacht verhaal te vertellen. Fans zijn al verkocht en nieuwe lezers raken snel verslaafd en worden fan.' bol.com Lees Magazine"Een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.' Margriet"Intrigerend… De Erika Foster-reeks kan zeker iets toevoegen aan het welgevulde rijk der spannende boeken.' De Telegraaf


...chreven bij Erika Foster 6 - Doods geheim ... Doods Geheim - Robert Bryndza - Chicklit ... . Een miskleun. Na 100 pagina's kon het boek me nog steeds niet boeien, terwijl ik vol verwachting was van een vervolg van Erika. Ik heb het dan ook maar gauw terzijde gelegd. Ik snap niets van alle lovende kritieken... Geschreven bij Erika Foster 6 - Doods geheim. Doods Geheim het zesde deel in de Erika Foster reeks. Erika is onderweg op kerstdag voor een lunch met commissaris Marsh en zijn gezin, wanneer ze stopt omdat ze politiewagens ziet. Blijkt een moeder haar dochter vermoord ... Doods geheim: Robert Bryndza doet wederom wat de lezer van ... ... . Blijkt een moeder haar dochter vermoord gevonden te hebben voor haar voordeur. Doods geheim. Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met bloed doordrenkte lichaam van haar dochter vastgevroren op de weg. Wie zou zo'n gruwelijke moord voor de deur van het slachtoffer uitvoeren?Detec...



GERELATEERDE BOEKEN