Een olifant voor Karel de Grote

Een olifant voor Karel de Grote - Dirk Husemann | Do-index.org

INFORMATIE

AUTEUR
Dirk Husemann
DIMENSIE
6,1 MB
BESTANDSNAAM
Een olifant voor Karel de Grote.pdf

Wil je het boek lezen?Een olifant voor Karel de Grote in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Dirk Husemann. Lezen Een olifant voor Karel de Grote Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


Deze roman vertelt het verhaal van wellicht de grootste held van de middeleeuwen: de olifant Abul Abbas. We schrijven het jaar 802. Franken en Saracenen voeren een bloedige oorlog om de politieke en religieuze hegemonie. De Jood Isaak en zijn slaaf reizen vanuit de Oriënt naar Aken. Ze voeren een witte olifant mee: het vredesgeschenk van de kalief van Bagdad voor Karel de Grote. Iedereen die ze tegenkomen is doodsbang voor het monster uit de hel. In dezelfde tijd maken twee nonnen een voetreis naar de keizer; ze willen hem spreken omdat hun klooster is verwoest. Onderweg krijgen de vrouwen te maken met ongelooflijke avonturen en ontberingen. Alle wegen naar Aken kruisen elkaar in de besneeuwde Alpen - maar niet iedereen zal het doel bereiken. De historicus Dirk Husemann laat ons deze reis vol spannende avonturen en onvermoede gevaren meemaken, terwijl hij behendig verhaal en historische gebeurtenissen door elkaar vlecht: met recht een epische vertelling.


...ifant voor Karel de Grote is een meeslepend epos van de nieuwe meesterverteller Dirk Husemann ... bol.com | Een olifant voor Karel de Grote (ebook), Dirk ... ... . Hij heeft zich gebaseerd op een avontuurlijke trektocht die werd gemaakt in het jaar 802. Dit boek is een echt spannende en ruige historische roman, voor de liefhebbers van Ildefonso Falcones en Ken Follett. Karel de Grote (Duits: Karl der Große; Frans en Engels: Charlemagne; Latijn: Carolus Magnus of Karolus Magnus) (waarschijnlijk 2 april 747 of 748 - Aken, 28 januari 814), afkomstig uit het geslacht der Karolingen, was vanaf 9 oktober 768 koning der Franken en vanaf 25 december 800 keizer van het Roomse Rijk.. Deze kleinzoon van Karel Martel kreeg reeds tijdens zijn leven de bijnaam "de Grote ... Ab ... Een olifant voor Karel de Grote eBook door Dirk Husemann ... ... .. Deze kleinzoon van Karel Martel kreeg reeds tijdens zijn leven de bijnaam "de Grote ... Abul-Abbas, ook wel Abul Abaz of Abulabaz genoemd, was een Indische olifant die in 797 door Haroen ar-Rashid werd geschonken aan Karel de Grote.De naam en de activiteiten van de witte olifant binnen het Karolingische rijk staan b...



GERELATEERDE BOEKEN