De magische apotheek 3 - De strijd om de meteoor

De magische apotheek 3 - De strijd om de meteoor - Anna Ruhe | Do-index.org

INFORMATIE

AUTEUR
Anna Ruhe
DIMENSIE
7,1 MB
BESTANDSNAAM
De magische apotheek 3 - De strijd om de meteoor.pdf

Wil je het boek lezen?De magische apotheek 3 - De strijd om de meteoor in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Anna Ruhe. Lezen De magische apotheek 3 - De strijd om de meteoor Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


Het spannende derde boek over de magische apotheek!Lucie is een sentifleur. Dat betekent dat ze geuren niet alleen kan ruiken, maar ook kan voelen. Maar waar komt deze kracht vandaan? En hoe kan ze leren ermee om te gaan? Lucie wil niets liever dan de antwoorden op deze vragen vinden, maar ze heeft grotere zorgen. Syrell de Richemont, de leider van de Eeuwigen, wil overal ter wereld nieuwe magische apotheken openen én ook de geurtjes gaan verkopen, waar de wereld niet beter op wordt.Samen met haar vriend Mats reist Lucie naar Parijs om de plannen van Syrell te dwarsbomen. In de stad van de liefde liggen echter talloze gevaren op de loer. En Lucie ontdekt bovendien dat de antwoorden waar ze naar op zoek is in de handen van haar vijand liggen…De magische apotheek is een spannende serie voor fans van Harry Potter en Nevermoor."Een boek vol avontuur, beeldend geschreven, met fijne en herkenbare personages en ik denk echt dat veel kinderen met plezier dit boek zullen lezen. Van mij dus 5 magische sterren!' Perfecteburenleesclub.blogspot.com


...ijd om de meteoor" is het derde deel van de Magische Apotheek ... Athenaeum Boekhandel | De magische apotheek - De strijd om ... ... . Ook dit deel is net als de voorgaande delen schitterend geïllustreerd. Samen met de tekeningen die tussendoor het verhaal staan proef je gelijk al de sfeer van het verhaal. De wereld die Anna Ruhe gecreëerd heeft, is echt bijzonder. "De Strijd om de meteoor" is het derde deel van de Magische Apotheek. Ook dit deel is net als de voorgaande delen schitterend geïllustreerd. Samen met de tekeningen die tussendoor het verhaal staan pr ... De magische apotheek. De strijd om de meteoor dl 3 ... ... . Samen met de tekeningen die tussendoor het verhaal staan proef je gelijk al de sfeer van het verhaal. De wereld die Anna Ruhe gecreëerd heeft, is echt bijzonder. Recensie: De magische apotheek 3 - De strijd om de meteoor - Anna Ruhe. Lucie is een sentifleur. Dat betekent dat ze niet alleen geuren kan ruiken, maar ze voelt ze. Lucie wil natuurlijk heel graag weten waar deze kracht vandaan komt. Maar eerst zijn er an...



GERELATEERDE BOEKEN