Stil maar

Stil maar - Carla Kovach | Do-index.org

INFORMATIE

AUTEUR
Carla Kovach
DIMENSIE
8,1 MB
BESTANDSNAAM
Stil maar.pdf

Wil je het boek lezen?Stil maar in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Carla Kovach. Lezen Stil maar Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


Perfect voor fans van M.J. Arlidge en Robert BryndzaRegen ketste van Debbies paraplu, terwijl ze zich over het verlaten industrieterrein haastte. Er stopte een bestelbusje naast haar."Jij ziet eruit alsof je wel een lift kunt gebruiken,' zei de chauffeur met een warme glimlach.Deborah Jenkins trekt haar jas aan en stapt de stromende regen in, op weg naar huis. Ze zal er nooit aankomen. In plaats daarvan wordt ze gedrogeerd en een busje in getrokken. Ze wordt wakker in een ijskoude, aardedonkere kamer, met een ketting om haar enkel die is vastgezet in de muur. Hier zal ze de komende vier jaar blijven.Detective Gina Harte kent de zaak van Deborah Jenkins van buiten. De jonge moeder verdween spoorloos en maanden van intensief politieonderzoek leidden tot niets. Deborah wordt al jaren dood gewaand. Dan wordt op de drempel van de bibliotheek een baby gevonden, in lompen gehuld en te vondeling gelegd. Een anonieme beller tipt de politie om -vooral een dna-test te doen. Gina Harte is al snel ter plaatse, maar is niet voorbereid op de uitslag: de pasgeboren baby is het kind van Deborah. Ze leeft nog. Maar waar?Lezers over Stil maarAbsoluut de beste thriller die ik dit jaar heb gelezen.'"Detective Gina Harte is een complexe heldin zoals ik ze het liefst tegenkom. Ik wil dolgraag meer over haar lezen!'"Wauw, wat een boek! Ik kon het niet -wegleggen.'"Volkomen briljant! Ik heb kippenvel.'


...r Ze dacht dat hij haar kwam redden. Ze had het mis ... bol.com | Stil maar (ebook), Carla Kovach | 9789402314656 ... ... . Wanneer op een regenachtige avond een baby op de stoep van een bibliotheek wordt gevonden, blijkt al gauw dat de pas bevallen moeder in nood moet zijn. Na een anonieme tip wordt besloten dat er een DNA-test gedaan moet worden, waaruit ... Bestel de paperback versie van 'Stil maar' bij: naar e-book. ook verschenen als E-book ook verschenen als Luisterboek Specificaties: The Next Girl. Barbara Lampe. 17-04-2020. 320. 215 x 141 x 29 mm ... Stil maar, wacht maar - Lied en tekst - Nederland Zingt ... . Barbara Lampe. 17-04-2020. 320. 215 x 141 x 29 mm. 1. Boekerij. 9789022588277. Inkijkexemplaar: Schrijf een reactie; Carla Kovach. Carla Kovach was ... Stil maar. Perfect voor fans van M.J. Arlidge en Robert BryndzaRegen ketste van Debbies paraplu, terwijl ze zich over het verlaten industrieterrein haast...



GERELATEERDE BOEKEN