Negendoder

Negendoder - Ule Hansen | Do-index.org

INFORMATIE

AUTEUR
Ule Hansen
DIMENSIE
6,1 MB
BESTANDSNAAM
Negendoder.pdf

Wil je het boek lezen?Negendoder in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Ule Hansen. Lezen Negendoder Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


Emma Carow, profiler: voor mensen is zij bang. Seriemoordenaars begrijpt ze. De Duitse thrillersensatie nu in Nederland!Emma Carow, profiler Voor gewone mensen is ze bang Seriemoordenaars begrijpt ze Op een bouwsteiger midden in Berlijn wordt een gruwelijke vondst gedaan: drie lichamen, gewikkeld in tape, hangen op duizelingwekkende hoogte aan de metalen buizen. De excentrieke profiler Emma Carow wordt op de zaak gezet. Ze botst nogal eens met haar collega's, door haar onconventionele manier van werken, maar haar briljante geest is wel in staat een seriemoordenaar te begrijpen. Wat Emma met niemand deelt is dat zij gestalkt wordt door een geest uit haar verleden. Dat maakt haar heel kwetsbaar, maar ook vastberaden om de moordenaar te vinden. Als ze vervolgens een andere theorie ontwikkelt dan het onderzoeksteam, zet ze haar toekomst - en haar leven - op het spel. Ule Hansen is het pseudoniem van het Berlijnse schrijversduo Astrid Ule en Erik Hansen. Negendoder is hun eerste thriller en de start van een razend spannende thrillerserie in hedendaags Berlijn. Over Negendoder: 'Eindelijk een echt goede thriller over Berlijn.' Elle 'Een geweldige onderzoeker, een spannende plot, een groots debuut.' WDR 5


...oder. Negendoder van Ule Hansen is het eerste deel van een razend spannende thrillerserie in hedendaags Berlijn ... Puzzelwoordenboek Negendoder ... . Voor lezers van Samuel Bjørk en Hjorth Rosenfeldt.Op een bouwsteiger midden in Berlijn wordt een gruwelijke vondst gedaan: drie lichamen, gewikkeld in tape, hangen aan de metalen buizen. De excentrieke profiler Emma Carow - voor gewone mensen is ze bang, maar seriemoordenaars ... De Negendoder door Ule Hansen De Negendoder speelt zich af in het hedendaagse, anonieme Berlijn. Berlijn is je vriend of je vijand. Het neemt je mee de stad door, naar de bekende plaatsen, maar ook naar pla ... Negendoder eBook door Ule Hansen - 9789024573363 | Rakuten ... ... . Berlijn is je vriend of je vijand. Het neemt je mee de stad door, naar de bekende plaatsen, maar ook naar plaatsen die je eigenlijk niet wilt kennen. Emma Carrow is een gekwetste, jonge vrouw die als dader-profiler werkt bij de politie in Berlijn. Negendoder van Ule Hansen is een thriller die zich afspeel...



GERELATEERDE BOEKEN