Eddie Flynn 1 - Geen tijd om te sterven

Eddie Flynn 1 - Geen tijd om te sterven - Steve Cavanagh | Do-index.org

INFORMATIE

AUTEUR
Steve Cavanagh
DIMENSIE
7,1 MB
BESTANDSNAAM
Eddie Flynn 1 - Geen tijd om te sterven.pdf

Wil je het boek lezen?Eddie Flynn 1 - Geen tijd om te sterven in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Steve Cavanagh. Lezen Eddie Flynn 1 - Geen tijd om te sterven Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


Ooit was Eddie Flynn een zwendelaar. Toen werd hij advocaat. Die twee beroepen hebben meer met elkaar gemeen dan je zou denken. Een jaar geleden zwoer Eddie nooit meer een rechtszaal te betreden. Nu is hij terug, als verdediger van het beruchte hoofd van de Russische maffia in New York. Deze Olek Volcheck heeft Eddies tienjarige dochter laten ontvoeren en dreigt haar te vermoorden als hij niet meewerkt. En de op zijn lijf gebonden bom is bedoeld als extra aanmoediging. Eddie heeft 48 uur om in een sensationeel moordproces de jury te overtuigen van de onschuld van zijn cliënt. Onder het oog van de media en de FBI moet Eddie alles uit de kast halen om te winnen. En om zijn dochter en zichzelf te redden moet hij Olek onschadelijk maken. Voorgoed...


...lynn 1 - Geen tijd om te sterven (Paperback) ... Bureau ISBN - Geen tijd om te sterven ... . Ooit was Eddie Flynn een zwendelaar. Toen werd hij advocaat. Die twee beroepen hebben meer met... Wanneer David Child, een rijke cliënt van de firma, wordt gearresteerd op verdenking van moord, vraagt de FBI Eddie Flynn om ervoor te zorgen dat Child wil getuigen tegen Harland & Sinton. Zodra Eddie David Child ontmoet, ... Geen tijd om te sterven. Koop Nu €10,99. 1 . Geen tijd om te sterven. Zie voor de b ... Geen tijd om te sterven | Uitgeverij Lannoo ... . 1 . Geen tijd om te sterven. Zie voor de beschrijving van dit boek: De ... De verdediging. Eerder verschenen als Geen tijd om te sterven (2016)De verdediging voor een heerlijke meeneemprijs, voor de liefhebbers van The Firm en The Pelican Brief Fraude, chantage, moord… Eddie Flynn weet er alles van. Als voormalig zwendelaar en straatvechter kwam hij vaak genoeg in aanraking met de duistere onderkant van de samenleving. Eddie ...



GERELATEERDE BOEKEN