De winterkinderen

De winterkinderen - Lulu Taylor | Do-index.org

INFORMATIE

AUTEUR
Lulu Taylor
DIMENSIE
8,1 MB
BESTANDSNAAM
De winterkinderen.pdf

Wil je het boek lezen?De winterkinderen in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Lulu Taylor. Lezen De winterkinderen Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


Voor de lezers van Rosamund Lupton, Sharon Bolton en Liane MoriartyMet de geboorte van de tweeling Bea en Stan is de kinderwens van Olivia en Dan Felbeck na jaren eindelijk uitgekomen. Dan verliest Dan zijn baan en biedt zijn oudste vriendin Francesca hun huisvesting aan. Haar schatrijke echtgenoot heeft net Renniston Hall gekocht, een gigantisch, eeuwenoud landhuis dat ooit een chique kostschool was. Dan en Olivia mogen gratis in een opgeknapte vleugel wonen tijdens de renovatie.Dan en Olivia zijn blij met het aanbod, tot Francesca zelf ook in Renniston Hall arriveert – en ze is niet van plan om weg te gaan. Wat is er tijdens hun studententijd precies voorgevallen tussen Dan en Francesca? En wat is haar relatie tot de kinderen? Olivia begint zich af te vragen hoe goed ze Dan eigenlijk kent, en of hun perfecte leven niet gebaseerd is op een grote leugen. En ook Renniston Hall heeft geheimen, en begint die langzaam prijs te geven…De pers over de boeken van Lulu Taylor:'Een geweldig goede, ontspannende thriller, een cadeautje!' Daily Mirror"Een heerlijk sfeervol boek dat leest als een trein.' The Daily Mail"Prachtig geschreven. Ga het lezen en geef je eraan over.' Closer


...en bij De winterkinderen. Mijn recensie van "De Winterkinderen" van Lulu Taylor - 3 sterren Verhaal Dan en zijn vrouw Olivia hebben een grote kinderwens, maar het lukt niet om zwanger te worden ... De winterkinderen , Lulu Taylor | ISBN: 9789022578797 ... . Het stel heeft inmiddels vier ivf-behandelingen gehad. Het geld is op voor een vijfde behandeling. Ze besluiten om te kiezen voor donoreitjes. Winterkinderen van Gilbert Bordes is een historische oorlogsroman over zes Franse kinderen die in de Pyreneeën moeten zien te overleven, nadat hun beschermers zijn gefusilleerd door SS'ers. Samen moeten ze kou, honger en wanhoop trotseren. De winterkinderen. Met de geboorte van de tweeling Bea en Stan is de kinderwens van Olivia en Dan Felbeck na jaren eindelijk uitgekomen. Dan ... De winterkinderen | Lulu Taylor | vrouwenthrillers.nl ... . Samen moeten ze kou, honger en wanhoop trotseren. De winterkinderen. Met de geboorte van de tweeling Bea en Stan is de kinderwens van Olivia en Dan Felbeck na jaren eindelijk uitgekomen. Dan...



GERELATEERDE BOEKEN