De stilte van Thé

De stilte van Thé - Marie de Meister | Do-index.org

INFORMATIE

AUTEUR
Marie de Meister
DIMENSIE
6,1 MB
BESTANDSNAAM
De stilte van Thé.pdf

Wil je het boek lezen?De stilte van Thé in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Marie de Meister. Lezen De stilte van Thé Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


De stilte van Thé van Marie de Meister is een prachtig gedocumenteerde roman over een afstandskind uit de jaren vijftig, voor de lezers van A.M. Homes, Alice Munro en Gerbrand Bakker.Wat als de liefde voor God groter is dan de liefde voor je kind? In het grote katholieke plattelandsgezin waar Sophie Keller opgroeide mocht niet gepraat worden over tante Thé, de zwijgende non. Dat Sophie soms werd uitgescholden voor koekoeksjong, kreeg pas betekenis toen ze op achttienjarige leeftijd de waarheid over haar afkomst hoorde. Zal ze de stilte van Thé kunnen doorbreken en antwoorden vinden?Marie de Meister is het pseudoniem van Rikki Holtmaat. Ze is hoogleraar aan de juridische faculteit van Universiteit Leiden. De stilte van Thé, haar vierde boek, is aangrijpend zonder een spoortje van sentiment.


...lte van Thé. Sophie Keller is een succesvolle verslaggeefster voor een tv-actualiteitenprogramma ... Literair Café over De stilte van Thé van Marie de Meister ... ... . Op haar 42 e moet ze een reportage maken over een vrouw die oploopt tegen het zwijgen van de nonnen van het kindertehuis waar ze is geboren en voor adoptie is afgestaan. Na jarenlange procedures heeft de Hoge Raad de kloosterorde bevolen om bekend te maken wie de biologische vader van deze ... Geschreven bij De stilte van Thé. Mooi verhaal van een presentatrice die geconfronteerd wordt met haar verleden via haar werk en ... Recensie: De stilte van Thé, Marie de Meister - Boekhopper ... . Mooi verhaal van een presentatrice die geconfronteerd wordt met haar verleden via haar werk en daar mee aan de slag gaat. Thema: kiezen voor een leven in stilte voor god boven het opvoeden van een niet gewenst kind en moet je alles in het leven willen weten of is het ook goed om dingen te laten en te accepteren zoals ze zijn. De stilte van Thé. De stilte van Thé van Marie de Meister is een prachtig gedocumenteerde ro...



GERELATEERDE BOEKEN