Soms lieg ik

Soms lieg ik - Alice Feeney | Do-index.org

INFORMATIE

AUTEUR
Alice Feeney
DIMENSIE
4,4 MB
BESTANDSNAAM
Soms lieg ik.pdf

Wil je het boek lezen?Soms lieg ik in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Alice Feeney. Lezen Soms lieg ik Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


**Er zijn drie dingen die je over me moet weten:Ik lig in comaMijn man houdt niet meer van meSoms lieg ik**Amber Reynolds ligt in coma. Ze kan zich niet herinneren hoe dat is gebeurd. Maar ze weet dat het geen ongeluk was… Ze heeft het zogeheten locked-in-syndroom: ze hoort alles, maar kan zich niet bewegen en kan niet praten.Doodsbang, opgesloten in haar eigen lichaam, probeert ze haar herinneringen van de afgelopen week te reconstrueren. Met een echtgenoot die niet meer van haar houdt, een zus met een geheim en een ex die nog steeds door haar geobsedeerd is, weet Amber dat er iemand liegt over wat er met haar gebeurd is. Haar leven is nog steeds in gevaar.Lukt het haar wakker te worden voor het te laat is?


...hreven bij Soms lieg ik. Hoewel Alice Feeney ervan hield om journalist te zijn, bleef ze altijd dromen van een carrière als auteur ... Soms lieg ik eBook door Alice Feeney - 9789044976977 ... ... . Terwijl ze nog voor het BBC-journaal werkte, schreef ze onder andere in haar pauzes aan haar debuutthriller Soms lieg ik, dat een New York Times en een internationale bestseller werd. 'Soms lieg ik' kent een zalige opbouw, hoewel die niet nieuw is. Er is het 'nu', de weekend tussen kerst is nieuw. Er is het 'eerder', de week ervoor, en tenslotte neemt de auteur ons ook steeds mee naar 'eerder', zijnde 1992, dat is 24 jaar ge ... Recensie van MissyP over Soms lieg ik | Hebban.nl ... . Er is het 'eerder', de week ervoor, en tenslotte neemt de auteur ons ook steeds mee naar 'eerder', zijnde 1992, dat is 24 jaar geleden. Als lezer ben je gewaarschuwd dat Amer soms liegt. 'Soms lieg ik' is een verslavende pageturner voor de liefhebbers van SJ Watson en BA Paris. Een vrouw ligt in coma, maar...



GERELATEERDE BOEKEN