De erfenis van de Tempeliers

De erfenis van de Tempeliers - Steve Berry | Do-index.org

INFORMATIE

AUTEUR
Steve Berry
DIMENSIE
3,6 MB
BESTANDSNAAM
De erfenis van de Tempeliers.pdf

Wil je het boek lezen?De erfenis van de Tempeliers in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Steve Berry. Lezen De erfenis van de Tempeliers Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


'De erfenis van de Tempeliers' is het eerste boek van Steve Berry waarin zijn held, hoofdpersoon Cotton Malone optreedt. Voor de fans van Dan Brown en A.M. Dean. Een mix van historie, spanning, religie en liefde. In 'De erfenis van de Tempeliers' hebben dieven het voorzien op een dagboek waarin een onderzoek naar de verdwenen schatten van de Tempeliers is opgetekend. Cotton Malone en een vriendin belanden bij een ruïne van een kerk in de Pyreneeën. Zij zijn niet de enigen die op jacht zijn naar de verloren gewaande erfenis van de Tempeliers. Want voor de Kerk blijkt het van levensbelang dat de mythe van de Wederopstanding blijft bestaan.


...'De erfenis van de Tempeliers' hebben dieven het voorzien op een dagboek waarin een onderzoek naar de verdwenen schatten van de Tempeliers is opgetekend ... De erfenis van de Tempeliers - Steve Berry - (ISBN ... ... . Cotton Malone en een vriendin belanden bij een ruïne van een kerk in de Pyreneeën. Zij zijn niet de enigen die op jacht zijn naar de verloren gewaande erfenis van de Tempeliers. De erfenis van de Tempeliers. De Tempeliers bezaten ongekende rijkdommen en hadden in de middeleeuwen absolute macht over koningen en pausen. Totdat zij door de Inquisitie werden achtervolgd en uitgeroeid. Mét de Tempeliers verdwenen ook hun schatten van de aardbodem... Cotton Malones rusti ... De erfenis van de Tempeliers Midprice - Steve Berry ... ... . Totdat zij door de Inquisitie werden achtervolgd en uitgeroeid. Mét de Tempeliers verdwenen ook hun schatten van de aardbodem... Cotton Malones rustig leventje als antiquaar wordt opgeschrikt, wanneer zijn vroegere vriendin Stephanie het slachtoffer ... In 'De erfenis van de Tempeliers' hebben dieven het voorzien op een dagboek waarin een onderzoek naar de verdwenen schatten van de Tem...



GERELATEERDE BOEKEN