Hemel op aarde

Hemel op aarde - Patty Harpenau | Do-index.org

INFORMATIE

AUTEUR
Patty Harpenau
DIMENSIE
3,7 MB
BESTANDSNAAM
Hemel op aarde.pdf

Wil je het boek lezen?Hemel op aarde in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Patty Harpenau. Lezen Hemel op aarde Online is nu zo gemakkelijk!



OMSCHRIJVING


'Hemel op Aarde' is een roman voor de liefhebbers van Paulo Coelho en Isabel Allende. Anna Benjamin groeit op als enig kind. Van haar moeder leert ze in haar kinderdagen de wijsheid van de Hemel en van haar vader de verdrietige geschiedenis van zijn verleden. Haar bijzondere grootmoeder, een vrouw die de taal van de Engelen verstaat, wijdt haar in de Angelologie in, de wetenschap van de Engelen. Maar Anna hunkert naar een leven met een buitenwereld. Als ze oud genoeg is vlucht ze weg van het leven waarin alles om Engelen draait. Jarenlang lijkt alles goed zoals het is. Tot de dag dat Anna na een ingrijpende gebeurtenis haar vertrouwen in het leven kwijtraakt, ontredderd ziet ze de dood in de ogen. Maar de arts die voor haar leven vecht, geeft niet op, probeert in een laatste poging haar leven te redden en haalt haar recht uit de Hemel terug. Zo wordt ze wakker: in een koude, kille kamer en krijgt ze van de Engelen, ongevraagd en ongewild, een herboren leven terug. Hier begint Anna's reis: ze laat alles achter en vertrekt zonder bestemming. Ver van huis ontdekt zij de verloren geschiedenis van haar familie, vindt zij de Atlas van de Hemel en leeft ze een magisch verhaal. En dan, dan ontdekt ze een fascinerend geheim.


...Hemel op Aarde. We will open our doors again on 1 June ... Hemel op Aarde (2013) ǀ Bioscoopagenda - BiosAgenda.nl ... . We can provisionally reserve 30cv inside and outside completely! Still want to have our tapas delivered at home? That is of course still possible through our webshop! Bekijk het Menu & Bestel Hemel op aarde is een Nederlandse dramafilm onder regie van Pieter Kuijpers. De productie ging op 19 december 2013 in première in de Limburgse bioscopen en op 9 januari 2014 in de rest van Nederland. Verhaal Bart Geraedts is een 13-jarige jongen in het ... Hemel op Aarde (2013) - MovieMeter.nl ... . Verhaal Bart Geraedts is een 13-jarige jongen in het Nederlandse Limburg in de jaren ... Als Moniek steeds zieker wordt, wordt Bart's geloof op de proef gesteld. Na een hoop succes te hebben gehad met een aantal Misdaad en jeugd-films besluit Pieter Kuijpers een gewaagde keuze te maken en de door en door Limburgse coming-of-age film Hemel op Aarde te maken. In het begin is het ...



GERELATEERDE BOEKEN